OTOMOL SATIŞ SONRASI.

Her Zaman Tam Performans

Borusan Otomotiv BMW Yetkili Servisi Otomol Merter, Otomol Ataşehir, Otomol Maslak, Otomol İzmir ve Otomol Bodrum; BMW’niz için orijinal BMW parçaları kullanır, bu sayede otomobilinizde geçirdiğiniz her an ilk günkü performansı yaşarsınız

Boya ve Kaporta Hizmetleri

Boya ve Kaporta Hizmetleri

Yetkili Servisimizde görevli eğitimli teknisyenlerce, aracınıza tam uyumlu BMW Orijinal Parçalar kullanılarak yapılan periyodik bakım, mekanik onarım ve kaporta boya işlemleri, BMW’nizin fabrikadan çıktığı günkü performansını ve sağlamlığını uzun yıllar boyunca korumasını garanti eder.

En son teknolojiye sahip boya hazırlama ünitesi, boya ve kurutma fırını, şasi ölçme, düzeltme ve özel çektirmeleri ile otomobilinize BMW standartlarında kaporta ve boya hizmeti gerçekleştirilmektedir. Ayrıca alüminyum onarımları için özel tasarlanmış ünitesinde alüminyum onarım hizmeti de sunulmaktadır. Yapılan periyodik bakımlarla BMW’niz, vadettiği performansı uzun yıllar sürdürür, 2. el değeri korunur. Otomol boya ve kaporta işlemlerinde profesyonel hizmet sunarak verimli, esnek ve güvenilir bir hizmet garantisi sunar.

Vale Hizmeti

Vale Hizmeti

Sizin gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz.

Hemen Bilgi Alın


Vale hizmetimizden yararlanmak için hemen arayın.


0212 409 09 09


Servisimize gelemediğiniz durumlarda biz size geliyoruz. Otomobilinize bakım ve aksesuar montajı yaptırmak istediğiniz her an vale hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetle otomobiliniz Avrupa Yakası’ndan istediğiniz noktadan alınacak, işlemleri tamamlanınca da teslim edilecektir.

Sigorta Hizmetleri

Sigorta Hizmetleri

Satış sonrası BMW sigorta hizmeti ile Otomol sizleri ayrıcalıklı kılmaya devam ediyor. Anlaşmalı olduğumuz sigorta şirketleri ile BMW sigorta işleminizden dilediğinizi yaptırabilir, ayrıcalıklı hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 0212 409 09 09 numaralı telefonumuzu arayarak kasko ve diğer tüm sigortacılık işlemlerinizi yaptırabilir satış sonrası BMW sigorta hizmetleri ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

BMW ConnectedDrive Hizmetleri Hakkında Önemli Bilgi.

Detaylı bilgi alın